Více informací o Mořském zábalu

Tepelné zábaly na hubnutí (samozahřívací)

Vysoká koncentrace rozdrcených řas Laminaria Digitata v tomto tepelném zábalu dovoluje aktivovat spalování kalorií a přebytků tuků v organismu. Díky přítomnosti hořčíkových solí v tomto přípravku, které se po smíchání s vodou rychle ohřívají, se zesiluje působení aktivních komponentů, které společně působí na tukové tkáně.

Mořské bahno stimuluje obnovu buněk, odvádí toxiny a také má vlastnosti tepelného izolátoru.

Bahenní zábal (rašelina)

Speciálně sestaveno pro ošetření celulity a k modelaci postavy. Redukční vlastnosti baheního zábalu zajišťuje vysoký obsah výtažků z mořských řas. Bahenní zábal Silhouette vyvolává pocit štíhlosti, uvolňuje a revitalizuje.

Více o řase Laminaria Digitata

Laminaria Digitata patří do čeledě hnědých řas. Roste na kamenech do 10 metrů pod hladinou moře. Můžeme ji najít nedaleko pobřeží Bretaně, kde roste v neznečištěné vodě. Stimuluje obnovu tkání, aktivuje buněčný metabolismus, napomáhá hubnutí snižováním tukové tkáně. Nejpoužívanější řasa v kosmetických přípravcích. Působí stimulujícím efektem na procesy celkové látkové výměny, zesilující osmotickou výměnu, a také na štítnou žlázu. Tato řasa má schopnost normalizovat minerální rovnováhu a také má obnovovací účinek. Díky velkému obsahu jódu se často využívá na léčbu přebytečných místních usazenin a celulitidu. Jód zlepšuje asimilaci bílku, zažívání fosforu, vápníku, železa, aktivuje řadu enzymů. Pod vlivem jódu se zmenšuje viskozita krve, snižuje se tonus cév a normalizuje se arteriální tlak. Laminaria napomáhá snížení obsahu cholesterolu v krvi a zadržuje rozvoj arterosklerózy.

Zábal provádí masérka: Naďa Zelníčková

Varianty, délky zábalu a ceny naleznete v sekci Ceník.