Vítejte v PURE FIJI!

Masážní studio v Třebíči Vás uvítá příjemným prostředím plné hudby, vůní a exotiky. Kde si konečně odpočinete a načerpáte nové síly při masáži nebo relaxaci. Udělejte si čas a přijďte nás navštívit. Investice do vašeho zdraví se Vám určitě vyplatí!

Informace:

Pokud se nedovoláte na uvedené číslo, tak právě provádím masáž a ozvu se Vám zpět hned, jak to bude možné. Děkuji za pochopení.

Novinky:

Kavitační přístoj Be Beauty 2205... více

Co znamená pojem masáž?

Masáž jako taková je velmi stará léčebná procedura, která je známa již více než 5000 let. A kde jinde by tato metoda mohla vzniknout, než ve starém Egyptě. Masáž se používá jako prostředek ke zlepšení kondice, ať už fyzické, ale také duševní. Přikládání rukou na bolestivá místa na těle je známou metodou samoléčby, kterou děláme už od dětství instinktivně. Pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zlepšuje prokrvení svalů a tedy i látkovou výměnu, která napomáhá k rychlejšímu odplavení toxických látek z těla. Důležité je také ovlivnění nervového systému a jednotlivých orgánů skrze reflexní body a energetické dráhy.

Tělesnou i duševní stránku lze také ovlivnit i používáním kvalitních přírodních olejů, které se při masáži vstřebávají skrze kůži do krevního oběhu a které jsou vnímány i čichem.

Více čtěte v sekci O masáži

Cíle a požadavky masáží:

Aby bylo dosaženo cíle masáže, musí být masáž prováděna bez intenzivní bolesti a násilí. Pociťuje-li klient nepříjemnou bolest dochází k reflexnímu stažení svalů a navození opačného efektu, než kterého chceme dosáhnout. Rychlá a někdy i mírně bolestivá masáž bývá používána jen v ojedinělých případech, například u sportovců těsně před výkonem, kde slouží k povzbuzení a zvýšení citlivosti.

Klienti nejvíce vyžadují promasírování zad a šíje, po stránce rehabilitační či relaxační je však masáž celého těla mnohem příjemnější a užitečnější, rozhodně se do ní vyplatí investovat. Tělu se uleví i po jednorázové masáži, ale při pravidelných návštěvách 1× za 1 až 2 týdny budete pozorovat zlepšení nálady, kondice, příliv energie a chuti do života. Důkladné promasírování těla odstraní bolest a zlepší pohyblivost.

Jaké masáže nabízíme čtěte v sekci Služby

Masážní studio - PURE FIJI